top of page
petra_bio.jpg

MUDr. Petra Brodská Ph.D.

MUDr. Petra Brodská Ph.D. má více než 15leté zkušenosti v oboru dermatologie a to jak z České republiky, tak ze zahraničí. Je autorkou řady odborných článků a studií, publikuje v odborné literatuře a také přednáší na lékařských kongresech. 


Od roku 2008 do roku 2023 pracovala jako lékařka na dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice v Plzni. Atestační zkoušku II. stupně z oboru dermatologie úspěšně složila v roce 2013. V následujícím roce dokončila postgraduální studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a byl jí udělen akademický titul Ph.D.
Doktorka Brodská absolvovala odborné stáže na klinikách v Salzburgu (Rakousko), Curychu (Švýcarsko) a Mnichově (Německo). Je členkou řady odborných společností – Česká lékařská komora, Česká dermatovenerologická společnost (ČDS) a mezinárodní European Academy of Dermatology and Venerology (EADV).

 

Je držitelem certifikátů pro specializaci v korektivní dermatologii a kosmetologii, například pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, nebo pro provádění chemického peelingu.

bottom of page